0
Вибираємо диван для офісу: стиль або практичність?

Офіс - це робочий простір, в якому у кожного предмета своє призначення, тому вибір повинен будуватися на кількох принципах. М'які меблі в офісі зазвичай використовується для створення зони очікування, яка призначена для відвідувачів компанії. Однак подібне вузьке призначення не означає того, що меблі підбирається тільки за принципом естетичної привабливості і комфорту. Ми розповімо, на що звернути увагу, вибираючи меблі, і який диван найкраще впишеться в робочий простір офісу.

Основні вимоги до м'яких меблів

Дивани і крісла в офісі повинні відповідати наступним вимогам:

  • Зручність. Краще відмовитися від жорстких моделей із каркасною конструкцією, на яких неможливо розміститися зі зручністю. В офісній обстановці більш зручними будуть дивани з м'якою оббивкою і наповнювачем з поролону, щоб відвідувачі могли розслабитися під час очікування.
  • Проста експлуатація. Офісний простір піддається частою обробці із застосуванням спеціальних засобів для чищення, тому краще вибирати моделі, які добре піддаються чищенню. Матеріал оббивки повинен бути практичним і довговічним, так як меблі загального користування швидко покривається різними забрудненнями.
  • Довговічність. Для облаштування офісу потрібно вибирати якісні меблі, яка прослужить багато років і збереже привабливий зовнішній вигляд навіть через після активної експлуатації.

Якщо ви думаєте, що на офісних меблів можна заощадити, ми вас розчаруємо. Краще купувати якісні вироби, щоб не довелося міняти всю обстановку через кілька років.

Який матеріал вибрати

М'які меблі для офісу представляє собою збірну конструкцію, в якій обов'язково присутній основний каркас і елементи з тканинної оббивкою. При виборі меблів в офіс важливо врахувати всі використані матеріали, так як поєднання різних компонентів служить найкращим показником довговічності.

Зверніть увагу на каркасну частину конструкції, яка може бути виконана з металу, ДСП або фанери. Максимальну міцність демонструють дивани з металевим каркасом, наступними в списку переваг знаходяться вироби з дерев'яною опорою. Фанера і ДСП - це недорогі предмети інтер'єру, які відрізняються більш легким вагою, але обмеженим терміном експлуатації.

В якості оббивки для виготовлення можуть використовуватися різні тканини, але найбільш практичним рішенням стане екошкіра. Таке полотно добре переносить часту вологе обробку, не боїться механічних пошкоджень і надовго зберігає привабливий вигляд.