Код: 435

Стул CADDY alu (BOX-4)

От 996 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 435
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Стул CADDY alu (BOX-4) доступен для заказа только в количестве с шагом 4
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Стул CADDY alu (BOX-4)
Стул CADDY alu (BOX-4)

Табурет CADDY alu (BOX-4) обладает самым большим сиденьем из товарного ряда табуретов. Благодаря своей устойчивости табурет непременно пригодится в быту. Прочная металлическая рама дополнена пластиковыми заглушками на ножках. Сиденье изготовлено на основе профилированной фанерной склейки и может быть обито искусственной кожей или тканью. В данной модификации рама табурета выполнена в покрытии алю (alu).

Основные характеристики продукта
Ширина сидения
370
Глубина сидения
370
Высота изделия в нижнем положении
450
Максимальная нагрузка
100 кг
Гарантия
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стул CADDY alu (BOX-4)

Код: 435
Основные характеристики продукта
Ширина сидения 370
Глубина сидения 370
Высота сидения в поднятом положении 450
Высота изделия в нижнем положении 450
Габаритная глубина 404
Габаритная ширина 370
Размер посылки, м3 0.045450
Кратность упаковки 4

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top