4,5 млн.

крісел і стільців ми випускаємо щорічно

200 000 м2

сучасних виробничих площ

2 500

кваліфікованих співробітників працюють для вас

3 000

торгових мереж і магазинів регулярно обирають наші меблі для реалізації

20 країн

світу купують продукцію під маркою «Новий стиль»

20 років

успішного досвіду на ринку меблів України і країн СНД

Меблі – основний атрибут комфорту, затишку і відмінного настрою. Меблі визначають зручність практично будь-якого приміщення: від суворого офісу або квартири до модного лофту або вишуканого ресторану. А ще меблі – це головне захоплення, натхнення і гордість компанії ««Новий Cтиль».

За 20 років своєї діяльності ми стали найбільшим виробником стільців, крісел та меблів. Наша продукція неодноразово отримувала нагороди відомих міжнародних і національних виставок. А головне – схвалена мільйонами покупців з 20 країн.

Якими мають бути ідеальні меблі

Якими мають бути ідеальні меблі? Якісними? Ергономічними? Безпечними? Практичними? Довговічними? Актуальними? Доступними? Тільки поєднання всіх цих факторів гарантує покупцеві саме той продукт, який він мріє придбати! Тому на кожному етапі виробництва меблів, ми ретельно контролюємо всі ці показники.

Якісними

Виробничий процес регламентується вимогами сучасних систем менеджменту якості. Ми надаємо гарантію на всю продукцію.

Ергономічними

Всі моделі крісел, стільців і столів проектуються з урахуванням особливостей будови людського тіла. Більшість наших розробок відповідають європейським нормам ергономіки «EN 1335».

Безпечними

Для виготовлення меблів ми використовуємо виключно негорючі і нетоксичні матеріали, ретельно дотримуємося вимог ДСТУ і встановлених стандартів безпеки.

Практичними

Модельний ряд продукції універсальний і підійде для використання в різних сферах діяльності. А, крім того, чудово поєднується з будь-якими дизайнерськими рішеннями і стилями інтер'єру.

Довговічними

Готова продукція і окремі комплектуючі проходять ретельне тестування на лабораторному устаткуванні компанії. Ми впевнені у міцності і довговічності наших меблів.

Доступними

Повний цикл виробництва: від виготовлення дрібних комплектуючих до збірки готових виробів дозволяють нам формувати максимально вигідну ціну для покупця.

Ми пропонуємо понад 250 моделей стільців і крісел і ще сотні їх модифікацій на додачу. Тому кожен наш клієнт може вибрати саме ті функціональні особливості, колірні рішення, дизайн і конструкцію, які потрібні саме йому.

Детальніше дізнатися про нашу продукцію, а також замовити товар, який сподобався, можна перейшовши до каталогу.

To Top