Код: 997

Стол письменный MN103W3

От 7 104 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 997
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Стол письменный MN103W3 доступен для заказа только в количестве с шагом 1
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Стол письменный MN103W3
Стол письменный MN103W3

Завершающий модуль стола MN103W3 предназначен для комплектации со стартовыми или завершающими модулями, благодаря чему можно расширить рабочее пространство. Лаконичный и стильный дизайн делает его универсальным для оформления любого офисного помещения. Столы крепятся при помощи металлической консоли. Оригинальные П-опоры доступны к заказу в различных цветах. Прочная прямоугольная столешница модели изготовлена из ДСП 25 мм . Габариты изделия (ДхГхВ), мм: 1400х680х750.

Основные характеристики продукта

Стол письменный MN103W3

Код: 997
Основные характеристики продукта
Габаритная ширина 1400
Размер посылки, м3 0.2570
Кратность упаковки 1
Оставыть отзыв
Отзыв на товар:Стол письменный MN103W3
Ваша оценка

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top