Код: 1273

Стол письменный MN232V

От 10 044 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 1273
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Стол письменный MN232V доступен для заказа только в количестве с шагом 1
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Стол письменный MN232V
Стол письменный MN232V

Стол для заседаний MN232V привлекает лаконичным дизайном и универсальностью. Такая модель подойдёт для офиса в качестве конференц стола. Столешница изготовлена из ДСП толщиной 25 мм с кромкой ПВХ 2 мм . Изделие комплектуется надёжными металлическими А-опорами. Размеры стола (ШхГхВ), мм: 1360х1400х750.

Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении
750

Стол письменный MN232V

Код: 1273
Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении 750
Габаритная глубина 1360
Габаритная ширина 1400
Размер посылки, м3 0.3660
Кратность упаковки 1

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top