Код: 491

Стул DESILVA arm chrome (BOX-2)

От 3 657 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 491
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Стул DESILVA arm chrome (BOX-2) доступен для заказа только в количестве с шагом 2
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Стул DESILVA arm chrome (BOX-2)
Стул DESILVA arm chrome (BOX-2)

Стул DESILVA arm chrome (BOX-2) – это отличный стильный вариант для оборудования офиса, зон ресепшн, комнат и зон ожидания, приемных, конференционных залов. Стул DESILVA arm chrome (BOX-2) выполнен на цельном каркасе, металлическая рама в цвете хром. Для более удобноого расположения на стуле, сиденье имеет скругленный край, а спинка - эргономичную форму. Также в изделии предусмотрены удобные подлокотники с пластмассовыми накладками. Пластиковые заглушки на ножках стула предотвратят от повреждений напольную поверхность.

Основные характеристики продукта
Ширина сидения
470
Глубина сидения
400
Высота изделия в нижнем положении
835
Максимальная нагрузка
100 кг
Гарантия
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стул DESILVA arm chrome (BOX-2)

Код: 491
Основные характеристики продукта
Ширина сидения 470
Глубина сидения 400
Высота сидения в поднятом положении 440
Высота изделия в нижнем положении 835
Высота подлок в поднятом положении 650
Высота спинки минимальная 395
Диаметр базы 710
Размер посылки, м3 0.26
Кратность упаковки 1

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top