Код: 743

Стул ISIT white

От 1 329 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 743
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Стул ISIT white доступен для заказа только в количестве с шагом 1
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Стул ISIT white
Стул ISIT white

Офисный стул ISIT white – эксклюзивная разработка дизайнера Hilary Birkbeck. Модель выпускается с мягкими сидением и спинкой, без подлокотников. Под заказ доступен большой выбор обивочных материалов и цветовых решений. В данной модификации стул изготавливается на раме белого цвета. Стулья можно штабелировать в стопки.

Основные характеристики продукта
Ширина сидения
450
Глубина сидения
430
Высота изделия в нижнем положении
815
Максимальная нагрузка
100 кг
Гарантия
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стул ISIT white

Код: 743
Основные характеристики продукта
Ширина сидения 450
Глубина сидения 430
Высота сидения в поднятом положении 480
Высота изделия в нижнем положении 815
Высота спинки минимальная 360
Размер посылки, м3 0.0680
Кратность упаковки 1

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top