Код: 933

Тумба приставная MK401H

От 15 102 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 933
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Тумба приставная MK401H доступен для заказа только в количестве с шагом 1
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Тумба приставная MK401H
Тумба приставная MK401H

Вместительная приставная тумба MK401H имеет ящик для канцтоваров, 3 выдвижных ящик и секцию со сдвижной дверью. Топ тумбы выполнен из ДСП 25 мм с кромкой ПВХ 2 мм , корпус - из ДСП 18 мм с кромкой ПВХ 1 мм. В данной модификации выдвижные ящики размещаются слева, комплектуются металлическими ручками.

Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении
645

Тумба приставная MK401H

Код: 933
Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении 645
Габаритная глубина 595
Габаритная ширина 1363
Размер посылки, м3 1.0320
Кратность упаковки 1
Оставыть отзыв
Отзыв на товар:Тумба приставная MK401H
Ваша оценка

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top