Код: 934

Тумба приставная MK402

От 14 388 ₴
Выбирайте цвет, ткань, фурнитуру
Код: 934
Осталось только %1
Сконфигурируйте товар под себя
Товар Тумба приставная MK402 доступен для заказа только в количестве с шагом 1
Помочь с выбором? Оформите заказ с помощью менеджера
Тумба приставная MK402
Тумба приставная MK402

Вместительная приставная тумба MK402 имеет ящик для канцтоваров, 3 выдвижных ящик и секцию со сдвижной дверью. Топ тумбы выполнен из ДСП 25 мм с кромкой ПВХ 2 мм , корпус - из ДСП 18 мм с кромкой ПВХ 1 мм. В данной модификации выдвижные ящики размещаются справа, имеют ручки-вырезы.

Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении
645

Тумба приставная MK402

Код: 934
Основные характеристики продукта
Высота изделия в нижнем положении 645
Габаритная глубина 595
Габаритная ширина 1363
Размер посылки, м3 1.0320
Кратность упаковки 1
Оставыть отзыв
Отзыв на товар:Тумба приставная MK402
Ваша оценка

Мы делаем все для того, чтобы работа с нами доставила Вам максимум комфорта и выгоды. Наша служба логистики предоставляет такие услуги:
 - Доставка по Харькову
 - Доставка по Украине на склад транспортной компании
 - Адресная доставка по Украине

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top