Код: 562

Парта E-173 A

Від 3 210 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 562
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Парта E-173 A доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Парта E-173 A
Парта E-173 A"

Двомісний Стіл учнівський E-173 A відноситься до 4-6 ростових груп. На чорній металевій рамі розташовані гачки для портфелів, ніжки обладнані пластиковими заглушками, які захищають підлогове покриття від пошкоджень. Матеріал стільниці - ДСП 25 мм , інші елементи - ДСП 18 мм , кромка ПВХ 2 мм . Стіл учнівський E-173 A регулюється по висоті (доступні 3 можливих рівня). У даній модифікації стільниця має закруглені краї. Конструкція неразборная.

"
Основнi характеристики продукту
Максимальне навантаження
100 кг
Гарантія
Гарантійний термін експлуатації – 2 роки

Парта E-173 A

Код: 562
Основнi характеристики продукту
Габаритна глибина 500
Габаритна ширина 1200
Розмір упаковки, м3 0.1125
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top