Код: 958

Стіл приставний MN101W1E

Від 4 752 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 958
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стіл приставний MN101W1E доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стіл приставний MN101W1E
Стіл приставний MN101W1E

Лаконічний і стильний дизайн модуля робить його універсальним для оформлення будь-якого офісного приміщення. Стартовий модуль столу MN101W1E призначений для комплектації з проміжними і завершальними модулями і створення композицій з проміжними екранами, завдяки чому можна розширити робочий простір. Оригінальні П-опори доступні до замовлення в різних кольорах. Міцна прямокутна стільниця моделі виготовлена з ДСП 25 мм. Габарити виробу (ДхГхВ), мм: 1000*680*750.

Основнi характеристики продукту

Стіл приставний MN101W1E

Код: 958
Основнi характеристики продукту
Габаритна ширина 1000
Розмір упаковки, м3 0.1490
Кратність упаковки 1
Залишити відгук
Відгук на товар:Стіл приставний MN101W1E
Ваша оцінка

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top