Код: 1010

Стіл письмовий MN104V3

Від 7 542 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 1010
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стіл письмовий MN104V3 доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стіл письмовий MN104V3
Стіл письмовий MN104V3

Лаконічний і стильний дизайн робить його універсальним для оформлення будь-якого офісного приміщення.Завершальний модуль столу MN104V3 призначений для комплектації із стартовими або проміжними модулями, завдяки чому можна розширити робочий простір. Столи кріпляться за допомогою металевої консолі. Оригінальні А-опори доступні до замовлення в різних кольорах. Міцна прямокутна стільниця моделі виготовлена з ДСП 25 мм. Габарити виробу (ДхГхВ), мм: 1600х680х750.

Основнi характеристики продукту

Стіл письмовий MN104V3

Код: 1010
Основнi характеристики продукту
Габаритна ширина 1600
Розмір упаковки, м3 0.27072590
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top