Код: 1050

Стіл MN106W3

Від 11 502 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 1050
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стіл MN106W3 доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стіл MN106W3
Стіл MN106W3

Подвійний завершальний модуль столу MN106W3 призначений для комплектації із стартовими або завершальними модулями, завдяки чому можна розширити робочий простір. Лаконічний і стильний дизайн робить його універсальним для оформлення будь-якого офісного приміщення. Оригінальні П-опори доступні до замовлення в різних кольорах. Столи кріпляться за допомогою металевої консолі. Міцна прямокутна стільниця моделі виготовлена з ДСП 25 мм. Габарити виробу (ДхГхВ), мм: 1400х1360х750.

Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні
750

Стіл MN106W3

Код: 1050
Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні 750
Габаритна глибина 1360
Габаритна ширина 1400
Розмір упаковки, м3 0.4613
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top