Код: 1201

Стіл приставний MN207W1

Від 8 784 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 1201
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стіл приставний MN207W1 доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стіл приставний MN207W1
Стіл приставний MN207W1

Подвійний стартовий модуль столу MN207W1 призначений для комплектації з проміжними і завершальними модулями, завдяки чому можна розширити робочий простір. Лаконічний і стильний дизайн модуля робить його універсальним для оформлення будь-якого офісного приміщення. Кутова правостороння стільниця фігурної форми виготовлена з ДСП 25 мм. При необхідності стільниця може комплектуватися пластиковими заглушками для дротів кольору alu. Оригінальні П-опори доступні до замовлення в різних кольорах. Габарити виробу (ДхГхВ), мм: 1200х1360/1800х750.

Основнi характеристики продукту

Стіл приставний MN207W1

Код: 1201
Основнi характеристики продукту
Габаритна ширина 1200
Розмір упаковки, м3 0.2947
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top