Код: 931

Стіл приставний MK204W

Від 5 484 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 931
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стіл приставний MK204W доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стіл приставний MK204W
Стіл приставний MK204W"

Компактний приставний стіл MK204W дозволить розширити робочу зону. Модель використовується зі столами MK105O, MK105W, MK106O, MK106W. Приставний стіл може бути прикріплений з краю стільниці основного столу, або посередині Розміри виробу (ШхГхВ), мм: 1400х600х750.

"
Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні
750

Стіл приставний MK204W

Код: 931
Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні 750
Габаритна глибина 680
Габаритна ширина 1400
Розмір упаковки, м3 0.2320
Кратність упаковки 1
Залишити відгук
Відгук на товар:Стіл приставний MK204W
Ваша оцінка

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top