Код: 538

Стілець ERA wood chrome

Від 1 944 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 538
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стілець ERA wood chrome доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стілець ERA wood chrome
Стілець ERA wood chrome"

Стілець ERA wood chrome - це популярна модель для офісу, прийомних, конференційних залів та іншого. Спинка і сидіння стільця виготовляються з дерева і мають ергономічну форму. Рама виробу виготовлена з міцного металу, який пофарбований в чорний колір порошковою фарбою, що надійно захищає каркас стільця ERA wood chrome від корозії. Заглушки на ніжках надійно захистять покриття підлоги від пошкоджень.

"
Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння
434
Глибина сидіння
408
Висота виробу у нижньому положенні
830
Максимальне навантаження
100 кг
Гарантія
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стілець ERA wood chrome

Код: 538
Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння 434
Глибина сидіння 408
Висота сидіння у верхньому положенні 485
Висота виробу у нижньому положенні 830
Висота спинки мінімальна 345
Розмір упаковки, м3 0.0670
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top