Код: 771

Стілець ISO-2 Z black

Від 4 125 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 771
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стілець ISO-2 Z black доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стілець ISO-2 Z black
Стілець ISO-2 Z black"

Стілець ISO-2 Z black складається з 2 секцій з м'якими сидіннями і спинками, які мають ергономічні форми. Металева рама стільців пофарбована в чорний колір порошковою фарбою. Стілець ISO-2 Z black - це вигідне і зручне рішення для: офісу, кімнат і зон очікування, прийомних, конференційних залів. Пластикові заглушки надійно захищають підлогу від механічних пошкоджень.

"
Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння
470
Глибина сидіння
450
Висота виробу у нижньому положенні
785
Максимальне навантаження
100 кг
Гарантія
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стілець ISO-2 Z black

Код: 771
Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння 470
Глибина сидіння 450
Висота сидіння у верхньому положенні 415
Висота виробу у нижньому положенні 785
Висота спинки мінімальна 390
Розмір упаковки, м3 0.2090
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top