Код: 761

Стілець ISO T chrome

Від 2 064 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 761
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Стілець ISO T chrome доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Стілець ISO T chrome
Стілець ISO T chrome

Стілець забезпечений ергономічною спинкою і сидінням, а також комплектується конференц-столиком.ISO T chrome - це сучасний практичний дизайн у поєднанні з класичними формами офісних меблів. Рама стільця - металева, виконана в хромованому покритті. На опорах стільця передбачені пластикові заглушки, що запобігають ушкодженням підлоги. До замовлення доступний великий вибір оббивних матеріалів і кольорів для стільця ISO T chrome.

Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння
470
Глибина сидіння
410
Висота виробу у нижньому положенні
810
Максимальне навантаження
100 кг
Гарантія
Гарантійний термін експлуатації – 1 рік

Стілець ISO T chrome

Код: 761
Основнi характеристики продукту
Ширина сидіння 470
Глибина сидіння 410
Висота сидіння у верхньому положенні 440
Висота виробу у нижньому положенні 810
Висота спинки мінімальна 370
Габаритна глибина 600
Габаритна ширина 545
Розмір упаковки, м3 0.0680
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top