Код: 934

Тумба приставна MK402

Від 14 388 ₴
Вибирайте колір, тканину, фурнітуру
Код: 934
Залишилося тільки %1
Сконфiгуруйте товар пiд себе
Тумба приставна MK402 доступний для замовлення кратно 1
Допомогти з вибором? Оформiть замовлення з допомогою менеджера
Тумба приставна MK402
Тумба приставна MK402"

Містка приставна тумба MK402 має ящик для канцтоварів, 3 висувних ящика і секцію зі зсувними дверима. Топ тумби виконаний з ДСП 25 мм з кромкою ПВХ 2 мм , корпус - з ДСП 18 мм з кромкою ПВХ 1 мм. У даній модифікації висувні ящики розміщуються праворуч, мають ручки-вирізи.

"
Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні
645

Тумба приставна MK402

Код: 934
Основнi характеристики продукту
Висота виробу у нижньому положенні 645
Габаритна глибина 595
Габаритна ширина 1363
Розмір упаковки, м3 1.0320
Кратність упаковки 1

Ми робимо все для того, щоб робота з нами принесла Вам максимум комфорту і вигоди. Наша служба логістики надає такі послуги:

- Доставка по Харкову

- Доставка по Україні на склад транспортної компанії

- Адресна доставка по Україні

Крок 1:
Виберіть тканину оббивки та колір
Першим кроком при конфігурації крісла є вибір тканини оббивки та її кольору. У нас є широкий вибір тканин різного складу та щільності, а також безліч колірних варіантів, щоб задовольнити будь-які смаки.

Крок 2:
Виберіть тип роликів
Другим кроком є вибір типу роликів, які будуть встановлені на крісло. Ми пропонуємо кілька варіантів роликів, які можуть підійти до різних поверхонь підлоги. Це допоможе вам гладко та безшумно переміщатися на кріслі, не залишаючи подряпин на підлозі.

Крок 3:
Підтвердьте вибрану конфігурацію
Коли ви вибрали тканину оббивки та колір, а також тип роликів, необхідно підтвердити вибрану конфігурацію. Якщо вибраної конфігурації немає, то ми виготовимо крісло на замовлення протягом 14 днів.

Крок 4:
Отримайте своє крісло
Коли ваше крісло буде готове, ви отримаєте повідомлення про готовність та зможете забрати його з нашого магазину або замовити доставку за вказаною вами адресою. Ми сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам правильно налаштувати крісло та отримати максимальне задоволення від його використання. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, і ми з радістю допоможемо вам.
To Top